Elektronika
Naše výroba

HEART BEAT-1

Jak již název napovídá HEART BEAT jednotka vznikla na základě "oživení" různých modelů a dioramat.

Procesorová jednotka pro řízení světelných efektů, řízení otáček elektromotorků a ovládání modelářských servomotorů. Jednotka disponuje 8 vstupy a 22 výstupy různých druhů. Všechny vstupy mohou být digitální i analogové a dle stavu vstupů je generován příslušný efekt. Šestnáct výstupů slouží pro spínání led diod, čtyři výstupy mohou pomocí pwm signálu plynule regulovat jas. Jednotka disponuje i dvěma výstupy pro ovládání modelářských servomotorů. Napájecí napětí jednotky může být 9 až 24V. Rozměry 100 x 100 mm. Program v procesoru, který generuje výsledné efekty může být psán na zakázku, dle potřeb zákazníka.

tiny HEART BEAT

Menší sestřička jednotky heart beat 1. TINY HEART BEAT slouží k řízení světelných efektů plastikových modelů. Jednotka ovládá jeden motor a 8 světelných kanálů. Z 8 světelných kanálů jsou 3 interiérové a 5 pozičních. Spouštění efektů se provádí propojením vstupních svorek pomocí tlačítka. Startovací sekvence se vždy liší. Nikdy po sobě se neroztáčí vrtule stejně. Tím je dosaženo zajímavějšího startovacího efektu.

Napájení  jednotky 12V.

Rozměr 40 x 80 x 20 mm.

sound BASIC

Malý zvukový modul, který ozvučí Vaše modely. Zvukový modul lze připojit ke všem našem jednotkám efektů tinyHB i HB-1. Obě jednotky mají již v sobě naprogramovánu obsluhu zvukového modulu. Použití modulu je velmi jednoduché, na paměťovou SDkartu stačí nahrát jeden zvukový soubor formátu mp3, který chcete přehrát. Řídící jednotka efektů sama zvuk spustí při roztočení motorů a vypne po zastavení motorů.