Elektronika
Naše výroba

megaHEART BEAT

Jak již název napovídá megaHB jednotka vznikla na základě "oživení" různých modelů a dioramat.

Procesorová jednotka pro řízení světelných efektů, řízení otáček elektromotorků a ovládání modelářských servomotorů. Jednotka disponuje 4 vstupy a 20 výstupy různých druhů. Všechny vstupy mohou být digitální i analogové a dle stavu vstupů je generován příslušný efekt. Šestnáct výstupů slouží pro spínání led diod, čtyři výstupy mohou pomocí pwm signálu plynule regulovat jas. Napájecí napětí jednotky může být 9 až 24V. Rozměry 100 x 100 mm. Program v procesoru, který generuje výsledné efekty může být psán na zakázku, dle potřeb zákazníka.

tiny HEART BEAT

Menší sestřička jednotky heart beat 1. TINY HEART BEAT slouží k řízení světelných efektů plastikových modelů letadýlek, autíček, kamionů či lodí.

Podle přání dodáváme jednotku ve dvou verzích řídícího programu.

První verze pro řízení efektů jednomotorových modelů letadel. Jednotka  řídí 8 světelných kanálů: 3x osvětlení interiéru, 5x poziční osvětlení a jeden výstup pro ovládání motoru.

Nebo druhá verze pro modely vozidel, která řídí 9 světelných okruhů:  přední/zadní osvětlení, 2 kanály pro interiérové osvětlení, levé/pravé blinkry, brzdová světla, dálková světla/rampa, stroboskopy zábleků a majáky.

Efektová sekvence se vždy spouší aktivací startovacího vstupu. K tomu lze využívat tlačítka, pohybová čidla nebo i dálkové ovladače.

Samozřejmostí je možnost rozšíření jednotky TinyHB o zvukový modul SOUND BASIC a tím i efekty ozvučit.

Napájení  jednotky 12V.

Rozměr 40 x 80 x 20 mm.

sound BASIC

Malý zvukový modul, který ozvučí Vaše modely. Zvukový modul lze připojit ke všem našem jednotkám efektů tinyHB i HB-1. Obě jednotky mají již v sobě naprogramovánu obsluhu zvukového modulu. Použití modulu je velmi jednoduché, na paměťovou SDkartu stačí nahrát jeden zvukový soubor formátu mp3, který chcete přehrát. Řídící jednotka efektů sama zvuk spustí při roztočení motorů a vypne po zastavení motorů.